Kontakta oss

Vad bra att du hittade hit. Här har vi samlat en mängd telefonnummer och mailadresser.

Sickla

Kundservice
08-723 47 00
kundservice@fredells.com

Knivsta

018-34 28 25

Levererat & Monterat

Micke Malm - Renovering och ombyggnationer
Projektledare 
08-723 48 18
micke.malm@fredells.com

José M. Tunas - Badrum
Projektledare 
08-723 48 12
jose.tunas@fredells.com

Marie Carlsson - Kök
Säljare & Ansv. Alsikekök & Vinrum
08-723 47 57
marie.carlsson@fredells.com

Inköp

Sanna Westman - Kategorichef Inredning, fönster & dörrar, golv, kök
sanna.westman@fredells.com

Dennis Trennestam - Kategorichef Färg, el, VVS, belysning
dennis.trennestam@fredells.com

Christian Sagelv - Kategorichef Järn och verktyg
christian.sagelv@fredells.com

Mattias Lago - Kategorichef Byggmaterial
mattias.lago@fredells.com

Lunchrestaurang

La Planche
Sickla: 08-723 47 29
     
För proffs och företag sök här